Po 163 dnech svého působení zde na blogu jsem se rozhodla, že je čas přesunout vše na novou doménu a spojit tak taktéž mé dva původní blogy. Nyní mi již jako úvahový i povídkový blog dohromady bude sloužit ten, na nové adrese: vera-nike.pise.cz.

Vēra Nīkē, 16. 1. 2014

Homo homini lupus

6. srpna 2013 v 18:50 | VĒRA NĪKĒ
Člověk člověku vlkem... a tentokráte doslova. Prokletí Bílých Vlků je totiž příběh, který píši. Není to první příběh, který jsem se rozhodla sepsat, ale je to první na kterém mi opravdu záleží jako na knize a snad mám i představu, že bych si ji někdy nechala vytisknout. Ovšem, o tom můžu přemýšlet až tehdy, když jí dopíšu. V každém případě, proč tady o ní píšu? No, nakonec jsem se rozhodla, že přece jen potřebuji s povídkou pomoci a proto budu kapitoly předem zveřejňovat zde na blogu, aby mi je mohla ohodnotit nějaká porota... a kdo je lepší porota než blogeři a čtenáři různých blogů, kteří mají s psaním nějaké zkušenosti?


Doufám, že přemluvím sestru, aby mi udělala nějakou úvodní stránku k oné knize, protože nejsem zrovna z těch nejšikovnějších, co se týká grafiky.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama