Po 163 dnech svého působení zde na blogu jsem se rozhodla, že je čas přesunout vše na novou doménu a spojit tak taktéž mé dva původní blogy. Nyní mi již jako úvahový i povídkový blog dohromady bude sloužit ten, na nové adrese: vera-nike.pise.cz.

Vēra Nīkē, 16. 1. 2014

Odpoutání od minulosti

15. srpna 2013 v 13:37 | VĒRA NĪKĒ |  Cogito ergo sum

15. 8. 2013 (13:20 - 13:31)

Právě nyní dokončuji své přípravy na několika(tý)denní očistnou kúru. Rozhodla jsem se totiž odpoutat od své minulosti, která mě zatěžuje, jelikož jsem se jí dosud stále zabývala. Ovšem nyní jsem již usoudila, že jsem dospěla do bodu, kdy jsem všechno ponaučení z daných událostí získala a můžu svou minulost odevzdat do rukou Vesmíru, aby mě již nezatěžovala.
Zdroj obrázku: http://estelio.blog.cz. Opravdu nyní nemám žádný vhodný obrázek, takže jsem musela požádat o pomoc google.

Součástí mé očistné kúry bude taktéž odpoutání od světa virtuality, tedy od té Temnoty, která mě přes pět let chránila před reálným světem. Hodlám tedy začít normálně žít i v realitě a nefungovat jen jako jakýsi "robot" což jsem z velké části činila doposud.
Příprava na tuto událost zahrnovala u mě sepsání poznatků do mé Knihy Stínů a nyní ještě nákup potřebného vybavení, který uskutečním jen, co toto dopíši.
Většinu materiálů pro své nové poznatky jsem čerpala od Lúmennky - Posel Světla - a Lady Roveny - Jedová Chýše - které mi v poslední době posloužily asi nejlépe. Pokusím se o Rituál Vesmírného odpuštění, Zapuzující kouzlo a samozřejmě hodlám využít i Svíčkovou ochranu.
Dále pak se hodlám začít zabývat živelnou magií a vůbec základům práce s energií, jelikož si myslím, že by mi to pro nový život očištěný od minulosti mohlo být nápomocné. Jak to nakonec dopadne však samozřejmě zaznamenám až se navrátím, jelikož si hodlám psát své postupy a poznámky do Knihy Stínů, kterou jsem si pro své vlastní účely však nadepsala raději jako "Liber Ubrae", jelikož se mi tento název zamlouvá daleko více.

Ovšem, konec teorie. Jde se na praxi, takže můj další článek očekávejte až s danou kúrou skončím…
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 magicforever magicforever | Web | 21. srpna 2013 v 21:05 | Reagovat

Páni, to vypadá yaujimavo. To by sa mi občas tiež hodilo. Odpútať sa od všetkých krivdiev minulosti. Ta som zvedavá,ako ti to pôjde. Veľa šťastia :)

2 VĒRA NĪKĒ VĒRA NĪKĒ | 22. srpna 2013 v 21:17 | Reagovat

[1]: Já spíše se musela smířit s tím, že co bylo, bylo a vůbec "vykročit" do nového života...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama