Po 163 dnech svého působení zde na blogu jsem se rozhodla, že je čas přesunout vše na novou doménu a spojit tak taktéž mé dva původní blogy. Nyní mi již jako úvahový i povídkový blog dohromady bude sloužit ten, na nové adrese: vera-nike.pise.cz.

Vēra Nīkē, 16. 1. 2014

Šedá myška Bojovnice

26. září 2013 v 18:22 | VĒRA NĪKĒ |  Cogito ergo sum

26. 9. 2013 (17:36 - 17:56)

V posledních dnech se stalo něco velice důležitého. Již se to projevilo. To, po čem jsem toužila a čeho jsem se obávala. Jsem zpět. Bojovnice Vēra Nīkē je zpátky! A co to vůbec znamená? Netuším… Ovšem takto to začalo…
Mimochodem, rekontrukce pokoje byla dokončena. Prý mám nyní pokoj větší, než byl otcův původní byt... No, uvidíme, zda tady nepostavím kuchyňský kout, abych to měla "2+KK".

Již před nějakou dobou jsem si začala uvědomovat, že se opět našla osoba, která mě táhne do světa reálného. Zvláštní na tom je to, že ona osoba jest se mnou v přátelském vztahu spíše během našeho pokecu přes Skype, jelikož v realitě jsem dosti šílená… i tak však byla tou kapkou v moři, co hráze boří. Samozřejmě nepomohla Ver-Bojovnici projevit-se sama, vděčím za to i Ivě a mému otci, a z části snad i malé Mii, "bráchovi" Reňovi, Lence a dalším, kteří se shodli na tom, že chtějí, abych tou bojovnicí byla.
Změna nenastala hned. Nebo jsem si jí alespoň neuvědomila. Ač mí spolužáci měli možnost spatřit pomalu se objevující Ver, Bojovnici, která nahradila Niku, Šedou myšku, dříve než já.
  1. Znak první… Ver se sama a naprosto dobrovolně hlásí, aby projevila svůj názor na téma probírané v Základech Společenských Věd.
  2. Znak druhý… Ver se nehorázně nudí v matematice a lituje, že si tam nevzala alespoň pilník - no, s tím pilníkem to není zrovna moc jako mé původní já, ale opravdu, matematika je nuda, a psát si příklady, které jsou naprosto logické je jednoduše blbost! Zvláště, když je řešíme nějakým šíleným způsobem, ač jsou způsoby daleko lepší…
  3. Znak třetí… Ver netouží po přátelství, vyhledává však výhodná spojenectví a snaží se zvýšit svou oblíbenost u profesorů, ovšem taktéž u dospělých lidí ve svém okolí - opět ta má lišácká podlézavost a hraná bezelstnost, no, snad se mi bude dařit je využívat stejně, jako se mi to dařilo předtím.
  4. Znak čtvrtý… Ver jde za svým snem, bez ohledu na to, jak se zdá být nemožné jeho splnění - hodlám se stát "sočkařem" a trochu si pomoci k tomu, abych se snad někdy dostala na školu, díky které budu moci dělat to, co mě baví, či pokud se mi bude chtít, tak se mi snad podaří na sobě zapracovat tak, abych se dostala na veterinu.
  5. Znak pátý… Ver opět "jde přes mrtvoly" a ať se děje cokoli, není to důvod k tomu, aby byť jen zpomalila ve svém tempu - aneb další má na první pohled velice "špatná" vlastnost, ovšem pro mne velice užitečná.


To by bylo asi k té děsivé správě všechno…

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ronnie Ronnie | 24. října 2013 v 20:56 | Reagovat

Doufám, že máš aspoň nějaké to jistící lano ;) to se vždycky hodí.

2 VĒRA NĪKĒ VĒRA NĪKĒ | E-mail | Web | 28. října 2013 v 17:58 | Reagovat

[1]: Jistě, drahá Ronnie. Pokud nehodláš v nejbližší době opustit svět, pak je tento svět v bezpečí.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama