Po 163 dnech svého působení zde na blogu jsem se rozhodla, že je čas přesunout vše na novou doménu a spojit tak taktéž mé dva původní blogy. Nyní mi již jako úvahový i povídkový blog dohromady bude sloužit ten, na nové adrese: vera-nike.pise.cz.

Vēra Nīkē, 16. 1. 2014

TT: „Fastfoody“, aneb rychlé občerstvení

29. září 2013 v 19:10 | VĒRA NĪKĒ |  reaguje na téma týdne
A Ver konečně reaguje na téma týdne! Není to k podivu? No, v každém případě, na začátek velice zajímavé a hodně diskutované téma rychlého občerstvení, tedy většinou McDonald, KFC a podobné blbosti… je to dobré nebo špatně? No, pokud mne znáte, víte již, že tato dvě slova neuznávám, takže se do toho budu muset ponořit více.

V prvé řadě, musím lidičky upozornit, že k tomuto tématu nemám co moc mluvit, jelikož jsem v McDonaldu byla všehovšudy za celý život dvakrát a jednou jsem navštívila ještě nějaký jiný obchůdek tohoto typu.
Nechodím tam proto, že to nemám zapotřebí. Jsem osoba, která zatím jest ještě v područí svých zákonných zástupců, a obědy mám ve školní jídelně, ač tam jsou občas hrozné blafy, ovšem většinou se alespoň něco jíst dá.
Fastfoody mě nijak nelákají taktéž proto, že mám zkušenost, že jídla jsou často nehorázně mastná a z toho se mi zvedá žaludek… ať už před či po konzumaci, vždy se to nějak projeví. Ovšem hamburger můžu a hotdogy taktéž, ač raději si něco "uklohdím" doma, jelikož mě osobně vaření problém nedělá.
Ovšem myslím, že jsou to alternativní možnosti pro ty, kteří spěchají, ač takoví lidé by se vyskytovat neměli, jelikož alespoň na to jídlo bychom si vždy měli nechat chvíli v klidu. V každém případě, člověk by měl jíst to, co mu chutná a to, co chce jíst… a pokud se někomu nechce vařit a raději si zajde na něco do "Mekáče" popřípadě tam jde proto, že mu to chutná, tak ať… Je to jeho volba a já mu nemám proč něco takového vymlouvat.
Vlastně… lidem kecám zásadně jen do toho, když požívají alkohol, berou zakázané drogy či kouří, jinak mi jsou jejich neřesti ukradené. Já mám totiž taky své neřesti… když jsem ve stresu, tak jsem schopná spořádat celou tabulku čokolády a mám závislost na čerstvých oříšcích.
Člověk se má starat o své tělo dle SVÉHO vědomí a svědomí a kašlat na to, co si o něm myslí ostatní. A existují daleko horší věci než nechutně mastné rozemleté cosi, co vedle masa ani neleželo.

Přeji tedy všem dobrou chuť, ať už si dávají zeleninový salát, kus flákoty či hamburger a hranolky…
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Monéna Monéna | Web | 29. září 2013 v 19:13 | Reagovat

Mě je vždycky z fastfoodů na zvracení..ale tak každému chutná něco jiného holt :)

2 VĒRA NĪKĒ VĒRA NĪKĒ | E-mail | Web | 30. září 2013 v 20:33 | Reagovat

[1]: No právě, přesně tak to je... vždyť jsme každý originální. A navíc není fast food jako fast food :D.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama