Po 163 dnech svého působení zde na blogu jsem se rozhodla, že je čas přesunout vše na novou doménu a spojit tak taktéž mé dva původní blogy. Nyní mi již jako úvahový i povídkový blog dohromady bude sloužit ten, na nové adrese: vera-nike.pise.cz.

Vēra Nīkē, 16. 1. 2014

Recenze

28. října 2013 v 17:44 | VĒRA NĪKĒ |  Homo homini lupus
Dne 20. října byla na blogu Duše Pisálka zveřejněna recenze na prolog mé povídky. Autorem této recenze je Lump a já jsem velmi vděčná za názory.

RECENZE PŘÍBĚHU


S hodnocením jsem spokojena, stejně jako s tím, že nyní mám na čem pracovat a na co se zaměřit - všechny chybičky však nejspíše nevychytám, ale ono všudypřítomné "(a)však" se budu snažit korigovat.
Co se týče toho, že bych měla vyměnit "jej" za "ho" se uvidí, jelikož nejsem zvyklá "ho" používat - mám jednoduše své vlastní vyjadřovací způsoby, které nejspíše nejsou pro všechny optimální.
Ohledně děje pak sic mám téma nepříliš originální, ovšem pokusím se jej vyjádřit originálně - a pokusím se nepsat stále "ovšem", jelikož jsem v posledních letech zjistila, že to je další z mých nepříliš kladně přijímaných vyjadřovacích prostředků, jelikož jej používám neustále (opět jej, prostě je to přirozenější).

V každém případě, aktuálně se na příběhu teprve pracuje, pomalu, ale jistě. Jsem teprve v úplných začátcích a to, co je tedy jisté, jest pouze a jen tato dějová předmluva.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama