Po 163 dnech svého působení zde na blogu jsem se rozhodla, že je čas přesunout vše na novou doménu a spojit tak taktéž mé dva původní blogy. Nyní mi již jako úvahový i povídkový blog dohromady bude sloužit ten, na nové adrese: vera-nike.pise.cz.

Vēra Nīkē, 16. 1. 2014

reaguje na téma týdne

TT: „Vztahy“ aneb když teorie škodí praxi

19. prosince 2013 v 19:30 | VĒRA NĪKĒ
Opět jsem se zaměřila na téma týdne, jelikož tohle je zrovna něco pro mě - až se sama divím, že jsem se do toho pustila až teď - ovšem důvod to mít může, jelikož jsem přec psala v poslední době (dosti dlouhé) komentáře ohledně tohoto tématu, a to názorů jak na vztahy chemické, tak i ty fyzikální (a ne, nemluvím o vzorečcích a rovnicích).
Obrázek za tisíc slov… chtěla jsem však již použít něco vlastního a k mé smůle jsem žádný vhodný lidský nenašla (nedivím se, moje vztahy jsou nepostřehnutelné běžně, natož ještě aby bylo možné jejich fotografování; mimochodem zleva na obou fotkách je Cindarella a pak Bean IV. kteří by se dali lidskými pojmy označit za partnery)

TT: „Dabing vs. Titulky“ aneb vážně neumím anglicky

11. listopadu 2013 v 21:24 | VĒRA NĪKĒ

Po delší době reakce na téma týdne, jelikož mě opět něčím zaujalo. Co se mě týká, dle nadpisu by možná mnozí usoudili, že preferuji dabing, ovšem… "není všechno zlato, co se třpytí" a stejně tak není pro vše jen jeden výklad. Proto raději začnu hezky od začátku, jelikož od konce se to bere špatně.

TT: „Introverti“, aneb mé období ticha

30. září 2013 v 20:34 | VĒRA NĪKĒ
A opět reaguji na téma týdne, jsem to ale šikulka, že? No, toto se mě ovšem opravdu týká… naprosto a jistě. Takže snad budu moci napsat více, než včera, nebo to možná bude právě naopak, jelikož mám dojem, že tuto otázku si dokáži odpovědět hned. Takže… Jdeme na to…

TT: „Fastfoody“, aneb rychlé občerstvení

29. září 2013 v 19:10 | VĒRA NĪKĒ
A Ver konečně reaguje na téma týdne! Není to k podivu? No, v každém případě, na začátek velice zajímavé a hodně diskutované téma rychlého občerstvení, tedy většinou McDonald, KFC a podobné blbosti… je to dobré nebo špatně? No, pokud mne znáte, víte již, že tato dvě slova neuznávám, takže se do toho budu muset ponořit více.
 
 

Reklama